Telewizja dozorowa

Telewizja dozorowa to system zapewniający zwiększone bezpieczeństwo w różnego rodzaju obiektach. Obraz pochodzący nawet z kilkuset kamer przekazywany jest do centrum odbiorczego, gdzie personel otrzymuje możliwość obserwacji wszystkich zdarzeń. Z tego powodu monitoring CCTV stosowany jest głównie w obiektach przemysłowych, galeriach handlowych, infrastrukturze miejskiej, biurowcach, czy hipermarketach. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo systemy telewizji dozorowej pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, co jest gwarancją ich stabilności i niezawodności. Zapewniamy wykonanie projektu, instalację oraz serwis rozwiązań oferowanych w zakresie monitoringu CCTV.

 

Systemy zabezpieczeń Dahua

 

Dahua to producent innowacyjnych i zaawansowanych systemów monitoringu. Kamery IP sygnowane logiem tej marki charakteryzują się niezwykłą czytelnością oraz wyrazistością w  zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i ograniczonym oświetleniu. Za obróbkę materiału wideo odpowiedzialne są z kolei zaawansowane technologiczne rejestratory. Systemy marki Dahua zapewniają również możliwość rozbudowania monitoringu o funkcje detekcji, analizy wideo oraz inne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

 

System monitoringu wizyjnego Avilink , Kenik , Gise

 

Do realizacji projektów związanych z implementacją telewizji dozorowej wykorzystujemy także rozwiązania tych  producentów. Oferta obejmuje kamery analogowe, kamery AHD, HD-TVI, sieciowe kamery IP. Obraz z urządzeń jest obrabiany przez nowoczesne rejestratory sieciowe, hybrydowe lub trybrydowe. Szeroka oferta asortymentu kamer  gwarantuje dopasowanie rozwiązań dopasowanych do budżetu oraz charakterystyki obiektu, który ma obejmować monitoring wizyjny. 

    Zasady przetwarzania danych

    Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

    Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest SCANTEL, siedziba: Bojszowy, Jedlińska 85.