Systemy alarmowe

Oferta naszej firmy obejmuje zaawansowane i nowoczesne systemy alarmowe. Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia uzyskane w wyniku licznych szkoleń, co jest gwarancją wykonywania przez naszą firmę usług na najwyższym poziomie. Oferowane przez nas systemy stosowane są zarówno w domach jednorodzinnych i mieszkaniach, biurowcach, obiektach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej. Realizacje zleceń rozpoczynamy od wyceny, następnie wykonujemy projekt w oparciu o potrzeby klienta, po czym przystępujemy do instalacji systemu. W ramach naszych usług oferujemy również pełen serwis instalacji.

 

Systemy alarmowe Satel

Realizujemy projekty zapewniające najwyższej klasy bezpieczeństwo związane m.in. z instalacją systemu kontroli dostępu oraz sygnalizacji włamania. Wykorzystujemy w tym celu zaawansowane rozwiązania marki Satel, które oferują szereg możliwości rozbudowania systemu o dodatkowe funkcjonalności. Główną cechą systemów Satel jest elastyczność i skalowalność, dlatego mogą znaleźć swoje zastosowanie zarówno w przypadku siedzib dużych firm, jak i obiektów mieszkalnych. Rozwiązania Satel zapewniają bezprzewodową obsługę z dowolnego miejsca za sprawą intuicyjnej i prostej w obsłudze aplikacji Integra Control. W przypadku wykrycia zagrożenia system wysyła niezwłocznie powiadomienie w postaci SMS, PUSH lub audio. 

 

System bezprzewodowe Jablotron

Z myślą o bezpieczeństwie naszych klientów oferujemy sprawdzone bezprzewodowe rozwiązania marki Jablotron. System JABLOTRON 100+ wykorzystuje nowoczesne kamery IP oraz intuicyjną aplikację MyJABLOTRON. W pełni zautomatyzowanym procesie reagują na stan alarmowy, uzbrajanie lub rozbrajanie obiektu. Użytkownik aplikacji otrzymuje nagranie z każdego niepokojącego zdarzenia. System oferuje również możliwość podgląd obrazu w czasie rzeczywistym, jak i połączenie z centrum zabezpieczeń, gdzie operatorzy w przypadku alarmu kontaktują się z właścicielem i wysyłają jednostki reagowania.

 

    Zasady przetwarzania danych

    Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

    Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest SCANTEL, siedziba: Bojszowy, Jedlińska 85.